آخرین یادداشت ها

معرفی و دانلود نرم افزار TeamViewer

teamviewer

نرم افزاری است برای کنترل کامپیوتر از راه دور توسط یک سیستم دیگر یا گوشی همراه به وسیله اینترنت، دو کاربر می توانند با نصب و استفاده این نرم افزار و رد و بدل آی دی و رمزهای عبور،کنترل سیستم خود را در اختیار شخص دوم بگذارند که شخص دوم بتواند تصویر مانیتور شما رو ببیند و موس و کیبورد شما رو کنترل کند.

 

این نرم افزار به چه کاری می یاد ؟
در صورت بهم ریختن تنظیمات سیستم که خود شما قادر به درست کردن آن نیستین به کمک این نرم افزار می توانید از دوست خود کمک بگیرید، یا اینکه خونه کاری رو به سیستم واگذار کردین و از منزل خارج شدین بعد از چند ساعتی می خواهید سیستم شما عمل دیگری را انجام دهد می توانید با گوشی همراه خود به سیستم منزل دسترسی پیدا کنید و کنترل نمایید.

 

چطور می توانیم به سیستم دسترسی پیدا کنیم ؟
در هر بار باز کردن نرم افزار یک شماره آی دی (همیشه ثابت است) و یک پسورد (همیشه متغیر است و در هربار رمز جدیدی ایجاد می شود) به شما نشان می دهد که با وارد کردن این آی دی و پسورد در سیستم دیگری در نرم افزار می توانید کنترل آن سیستم را در دست داشته باشید،

بنده خودم میخوام هر روز از اداره وارد سیستم خونه بشم، هر روز باید رمز جدید را یادداشت کنم؟
به غیر از پسوردی که هر بار ایجاد می شود، شما می توانید یک پسورد شخصی هم برای برنامه معرفی کنید که هر بار خود شما لازم به دسترسی دارید بتوانید با پسورد شخصی خود وارد شوید، و اگر لازم باشه به کسی پسورد دهید از پسوردی که خود نرم افزار هربار ایجاد می کند استفاده کنید.

 

این نرم‌افزار خطرناک نیست ؟ : در این نرم افزار ،  کارهایی که فرد وارد شونده انجام می دهد توسط شما قابل   مشاهده و کنترل است. هر کلیک و هر حرکت موس یا کیبورد  توسط شخصی که وارد سیستم شما شده ، از طرف شما قابل مشاهده است و هر زمان که بخواهید ، می تواند کنترل را به دست یگیرد و فرد وارد شونده را ، تنها با بستن نرم افزار از سیستم خود اخراج کنید. اگر همان شخص بخواهد دوباره وارد سیستم شود، باید رمز جدید را داشته باشد

 

اسکرین شات از نرم افزار رایانه

 

اسکرین شات از نرم افزار در اندروید

 

اگر سوالی در مورد نرم افزار دارید می توانید در قسمت نظرات سایت مطرح کنید

 

 

دانلود نرم افزار TeamViewer.10.0.36897 برای رایانه (حجم برنامه ۹ مگابایت)

دانلود نرم افزار TeamViewer.Android.10.0.2719 برای گوشی اندروید (حجم برنامه ۸ مگابایت)

 

رمز عبور برای نرم افزار رایانه :  helpf1.ir

 

یک نظر

  1. سلام
    مطلب مفید و آموزنده ای بود. ممنونم از شما

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

کد امنیتی *